Kariéra

Staňte se členy našeho týmu!

Do autosalonu zánovních a exkluzivních ojetých vozů v Praze v Motole hledáme nové kolegy a kolegyně na hlavní pracovní poměr.

Máš rád/a auta a rád/a se občas podíváš na to co mají pod kapotou? Když tě v noci probudí, hned víš co je poslední nejprodávanější model v Čechách a po první ranní kávě jsi schopen ho klidně i prodat?

Pak možná jsi to právě Ty kdo se hodí do našeho týmu lidí co vždy toužili to dělat trochu jinak. Tak pojď mezi nás a připoj se k firmě, která bude něco znamenat, protože brzy už bude plno.

Kontaktní osoba:

David Jiřík – jednatel společnosti
tel.: + 420 777 807 126
e-mail: jirik@emotion-cars.cz

Automechanik

Do autosalonu zánovních a ojetých vozů v Praze v Motole hledáme Automechanika s praxí v oboru na hlavní pracovní poměr.

Co tě opravdu čeká?

  • Diagnostikovat plechové miláčky, když se necítí dobře a nechce se jim jezdit
  • Oprava našich plechových miláčků a miláčků naších zákazníku, když je něco bolí
  • Pokud vezmeme nějakého plecháče do naší rodiny, tak ho pořádně vyšetřit, abychom věděli v jaké je kondici
  • Měl bys jim taky umět vyměnit bačkůrky
  • Jejich běžná údržba, aby byli spokojení oni, ale i jejich páníčkové
  • No a dát jim trochu něco navíc, ať se k nám vracejí

Než se ale přihlásíš, dobře si rozmysli následující:

  • Vyznáš se v autech a je to tvůj koníček nebo alespoň je ti to milejší než domácí práce?
  • Už ses někdy podobně staral o plechové mazlíčky?
  • Máš řidičský průkaz skupiny B?
  • Jsi samostatný a na hodinky před pátou nekoukáš?
  • Jsi fajn chlapík/slečna, nezkazíš zábavu a máš rád kolektiv?
  • A i když jsi nebyl zrovna Mirek Dušín tak jsi samozřejmě nikdy nedělal nic nezákonného?

Pak jsi to asi ty koho hledáme a máme pro tebe připraveny následující benefity:

  • Pracovní smlouva na HPP na dobu neurčitou
  • Pravidelný plat a férové platové ohodnocení
  • Mnoho, opravdu mnoho práce
  • Zázemí v nově zrekonstruovaném autosalonu
  • Perfektní tým opravdových nadšenců
  • Oslavy, teambuildingy a další společné akce typu sportuj a bav se
  • Investice do tvého vzdělávání, rozvoje, podporu kariérního růstu v rámci firmy
  • Když ti to půjde, tak porosteš lidsky i profesionálně
  • Pokud přece jen ti něco schází nebo neumíš, neboj my tě případně zaučíme

Nástup možný ihned.

Platové podmínky: 35.000 Kč až 50.000 Kč

Prodejce / Prodejkyně

Do autosalonu zánovních a ojetých vozů v Praze v Motole hledáme Prodejce / Prodejkyně s praxí v oboru na hlavní pracovní poměr. Na této pozici vás čeká průměrná měsíční hrubá mzda mezi 30 000 až 50 000 Kč, která bude závislá jen na vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.

  • Kdo k nám přijde, bez auta už neodejde a to tvojí zásluhou
  • Předvést naše plechové mazlíčky bude pro tebe potěšením a ještě si u toho rád popovídáš o tom co opravdu zákazník potřebuje
  • Pokud to nebude stačit a bude nutné přejít do praxe, pak se s ním i projedeš
  • A až se vrátíte ze zkušební jízdy, tak už to bude pro tebe hračka a smlouvu podepíšeš raz dva
  • Nabídnout a uzavřít pojistku je přece samozřejmost a to už bude pro tebe třešinka na dortu
  • Pokud klient nemá peníze, nevadí, ty umíš přece nabídnout i finanční služby
  • A když klient bude stále váhat, tak to celé ještě promyslíš a nabídneš mu jiné řešení

  • O auta se fakt zajímáš víc než tvoje máma a je to tvůj koníček nebo alespoň je ti to milejší než myčka na nádobí?
  • Prodávat tě fakt baví a uzavřít obchod tě motivuje pokračovat dál?
  • Už jsi někdy pracoval v podobné firmě a dělal stejné věci?
  • Uživatelská znalost PC v tvém životopise znamená víc než hrát „Minecraft“ a MS Office alespoň trošku znáš?
  • Ve firmě se chceš posouvat dál, aby po pár letech na tebe napadal prach?

  • Pravidelný plat a férové ohodnocení
  • Plat má dvě části a to tě bude motivovat, fix na složenky a bonus podle výkonu na zábavu a koníčky
  • Služební telefon i na doma je u nás samozřejmostí

Platové podmínky: 30.000 Kč až 50.000 Kč*

*Výsledná měsíční odměna se skládá ze dvou částí:
1) Pevná složka (domluvená základní měsíční mzda) a 2) Variabilní složka dle výkonu (odměny / provize z uskutečněných prodejů)

Pomocný pracovník péče o vozy a údržby

Hledáme nového kolegu na pozici Pomocný pracovník péče o vozy a údržby. Práce na zkrácený / plný úvazek (dle domluvy) nebo formou pravidelné a dlouhodobé brigády.

Náplň práce:

  • čištění exteriéru/interiéru vozů vč. tepování
  • péče o čistotu prodejní plochy a našeho servisního zázemí
  • péče o čistotu vozů na prodejní ploše
  • drobné převozy aut
  • pomoc s přezouváním pneumatik
  • skladování pneumatik / celých setů kol
  • manipulace se zbožím
  • kontrola a doplňování provozních kapalin vozů

Požadavky:

  • manuální zručnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • aktivní přístup a chuť pracovat
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
  • řidičský průkaz sk. B velkou výhodou
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • vyučení v oboru automechanik výhodou

Nabízíme:

  • práci na zkrácený / plný úvazek nebo formou pravidelné a dlouhodobé brigády
  • pravidelné a zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci
  • přátelskou a pozitivní atmosféru v mladém kolektivu
  • zázemí v nově zrekonstruovaném autosalonu
  • profesní rozvoj a pravidelná školení
  • mnoho, opravdu mnoho práce
  • firemní benefity

Máš rád/a auta a rád/a se občas podíváš na to co mají pod kapotou, když tě v noci probudí, hned víš co je poslední nejprodávanější model v Čechách a po první ranní kávě jsi schopen ho klidně i prodat?

Pak možná jsi to právě ty kdo se hodí do našeho týmu lidí co vždy toužili to dělat trochu jinak. Tak pojď mezi nás a připoj se k firmě, která bude něco znamenat, protože brzy už bude plno.

Navštivte náš showroom

Na konci léta 2017 jsme v Praze otevřeli nový showroom EMOTION CARS s nabídkou zánovních, předváděcích a referenčních vozů. U nás naleznete pouze kvalitní vozy všech značek, vždy v perfektním technickém stavu a ve většině případů ještě s tovární zárukou přímo od automobilky.

Navštivte nový a příjemně zařízený autosalon, kde na vás čeká odborně vyškolený perosonál, který je připraven splnit každé vaše přání. Naše nové centrum naleznete na adrese Plzeňská 221, Praha 5 - Motol (areál bývalého dealerství Ford), otevřeno máme od pondělí do soboty.

EMOTION CARS

Plzeňská 130/221
150 00 Praha 5 - Motol

GSM: + 420 720 022 913
e-mail: info@emotion-cars.cz
Pondělí: 09:00 - 18:00
Úterý: 09:00 - 18:00
Středa: 09:00 - 18:00
Čtvrtek: 09:00 - 18:00
Pátek: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 17:00
Neděle: zavřeno

Kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého dotazu prostřednictvím našeho prodejního týmu
Zaškrtnutím políčka souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů do databáze zákazníků, za účelem další nabídky našich služeb (nepovinné)