Výkupy

Specializujeme se na výkup zánovních vozů vyšší střední třídy, nicméně vykupujeme vozy všech značek i druhů. Váš automobil od vás nejen odkoupíme, ale také se postaráme o veškeré formality spojené s prodejem a za vůz převezmeme záruku a odpovědnost. 

Než podlehnete slibům jiných prodejců, přijeďte se k nám přesvědčit, že u nás slovo platí a že vše lze vyřešit rychle a seriózně. Ocenění vozu trvá obvykle několik desítek minut a pokud zákazník souhlasí s nabídnutou cenou, jsme připraveni ihned konat. Následuje tak podpis smlouvy a okamžité vyplacení hotovosti*.

Problém nenastane ani ve chvíli, kdy je vůz předmětem leasingu nebo úvěru. I takový vůz vykoupíme a váš finanční závazek vůči bance od vás samozřejmě převezmeme.

Proč prodat vůz právě nám?

Garantujeme velmi seriózní výkupní cenu, kterou vám vyplatíme ihned v hotovosti*. Vozy po prvním majiteli s průkaznou servisní historií oceníme ještě mnohem více. Každou výkupní cenu vám zdůvodníme, abyste věděli, že nabízená cena je opravdu nejvyšší možná.

  • individuální přístup ke všem zákazníkům
  • rychlé vyřízení
  • peníze ihned a na ruku*
  • s prodejem končí vaše starosti
  • přebíráme záruku a odpovědnost za váš vůz
  • nemusíte řešit žádné formality spojené s prodejem

 

Při vyplácení vykoupených vozů se samozřejmě řídíme Zákonem č. 254/2004 Sb., o omezení plateb v hotovosti. Tento zákon nám dovolí provádět hotovostní platby do maximální výše 270 000 Kč. Vyšší částky pak tedy musíme provést bezhotovostně převodem na účet prodávajícího.

 

Navštivte náš showroom

Na konci léta 2017 jsme v Praze otevřeli nový showroom EMOTION CARS s nabídkou zánovních, předváděcích a referenčních vozů. U nás naleznete pouze kvalitní vozy všech značek, vždy v perfektním technickém stavu a ve většině případů ještě s tovární zárukou přímo od automobilky.

Navštivte nový a příjemně zařízený autosalon, kde na vás čeká odborně vyškolený perosonál, který je připraven splnit každé vaše přání. Naše nové centrum naleznete na adrese Plzeňská 221, Praha 5 - Motol (areál bývalého dealerství Ford), otevřeno máme od pondělí do soboty.

EMOTION CARS

Plzeňská 130/221
150 00 Praha 5 - MotolGSM: + 420 720 022 913
e-mail: info@emotion-cars.cz
Pondělí: 09:00 - 18:00
Úterý: 09:00 - 18:00
Středa: 09:00 - 18:00
Čtvrtek: 09:00 - 18:00
Pátek: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 17:00
Neděle: zavřeno

Kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého dotazu prostřednictvím našeho prodejního týmu
Zaškrtnutím políčka souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů do databáze zákazníků, za účelem další nabídky našich služeb (nepovinné)