Pojištění

Pro naše klienty nabízíme ty nejlepší podmínky na trhu. Navíc i u nás můžete maximálně využít své vlastní bonusy za dosavadní bezeškodní průběh pojištění. Vsaďte s námi na jistotu a neriskujte. Na pojistných a finančních produktech spolupracujeme výhradně s naší partnerskou společností ICG - Insurance Counseling Group, na kterou se můžeme maximálně spolehnout.

Jen u nás si můžete vybrat ze široké nabídky českých pojišťoven. Poradíme vám a hlavně pomůžeme s orientací v pojistných produktech, aby výsledný balíček přesně odpovídal vašemu očekávání. V případě zájmu umíme pojištění provázat i s financováním vozu, abyste se opravdu nemuseli o nic starat.

Navíc nabízíme i sjednání speciálního GAP pojištění a nebo pojistných produktů DEFEND, které ošetří rizika spojená s nákupem ojetého vozu. U nás máte tedy možnost zakoupit vozidlo s plnohodnotnou zárukou na mechanické i elektrické součástky vozu.

 

POVINNÉ RUČENÍ A HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ

Pro naše klienty nabízíme ty nejlepší podmínky na trhu. Poskytujeme maximální možné slevy. Sami se přesvědčte, že pojištění vozu je ta poslední věc, která by měla ovlivnit výběr vozu. Povinné ručení poskytuje pojistnou ochranu vlastníkovi vozidla, provozovateli/držiteli vozidla či řidiči vozidla, tedy všem osobám, které odpovídají za újmu způsobenou provozem vozidla.

Kromě povinného ručení nabízíme samozřejmě sjednání také havarijního pojištění. A to za stejně výhodných podmínek, troufáme si tvrdit, že za nejlepších možných podmínek na našem trhu. Havarijní pojištění slouží k ochraně auta před škodou způsobenou přírodními živly nebo škodou způsobenou havárií, odcizením, vandalismem či při neoprávněném užití auta. Při uzavření havarijního pojištění vám pojišťovna v uvedených případech vyplatí náhradu škody, kterou na automobilu utrpíte. Při dopravní nehodě slouží havarijní pojištění ke krytí škod na vlastním autě, v případě zavinění druhou osobou je škoda hrazena z povinného ručení viníka.

POJIŠTĚNÍ GAP

GAP je speciální doplňkové pojištění (připojištění) k havarijnímu pojištění. Proč byste si měli GAP pojištění sjednat? Většina havarijních pojistek je totiž sjednána na cenu obvyklou (tedy na cenu, která odpovídá ceně vozidla těsně před havárií) a při jeho totálním zničení či dokonce odcizení pojistné plnění nestačí na nákup stejného nového vozu. Speciální pojištění GAP ale tento nedostatek řeší a při totálním zničení či odcizení bude vyplaceno pojistné plnění v hodnotě nového vozu.

 

Náš tým

Petr Ezechiáš Vedoucí prodeje + 420 720 022 915 ezechias@emotion-cars.cz
Vladimír Kozderka Vedoucí servisu + 420 720 022 912 kozderka@emotion-cars.cz
Petr Cích Specialista prodeje + 420 720 022 916 cich@emotion-cars.cz
David Jiřík Spolumajitel / Auta na objednávku + 420 777 807 126 jirik@emotion-cars.cz
Kateřina Svobodová Recepce + 420 720 022 913 info@emotion-cars.cz

Kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého dotazu
Souhlasím s uložením osobních údajů do databáze, za účelem nabídky našich služeb (nepovinné)

Tento formulář je chráněn Google reCAPTCHA. Odesláním souhlasíte s informacemi o zpracování údajů a podmínkami služby.

Navštivte náš showroom

EMOTION CARS, to je autosalon s nabídkou zánovních, předváděcích a referenčních vozů. U nás naleznete pouze kvalitní vozy všech značek, vždy v perfektním technickém stavu a ve většině případů ještě s tovární zárukou přímo od automobilky.

Budeme vám partnerem, který se na trhu skutečně vyzná a pomůže vám najít váš vysněný vůz. S každým klientem jednáme vždy na rovinu. Chceme, abyste měli 100% jistotu, že je vůz opravdu v pořádku.

Navštivte náš příjemně zařízený autosalon, kde na vás čeká odborně vyškolený personál, který je připraven splnit každé vaše přání. Naše centrum EMOTION CARS naleznete na adrese Plzeňská 221, Praha 5 - Motol, otevřeno máme od pondělí do soboty.

EMOTION CARS

Plzeňská 130/221
150 00 Praha 5 - MotolGSM: + 420 720 022 913
e-mail: info@emotion-cars.cz
Pondělí: 09:00 - 18:00
Úterý: 09:00 - 18:00
Středa: 09:00 - 18:00
Čtvrtek: 09:00 - 18:00
Pátek: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 17:00
Neděle: zavřeno