EMOTION CARE+

Rozhodli jsme se vyslyšet touhy našich klientů a proto vám přinášíme úplně novou službu EMOTION CARE+
Jedná se o komplexní balík detailingových služeb, tedy individuální péče o interiér i exteriér vašeho vozu. Ve spolupráci s prověřenými a špičkovými dodavateli se nově postaráme kompletně o váš vůz, od A do Z.

Nabízíme ruční mytí a detailní péči o lak vozu, a to včetně renovace (opravy škrábanců i dalších nedokonalostí laku) či aplikace špičkové keramické ochrany laku. Nedílnou součástí služby EMOTION CARE+ jsou také profesionální polepy vozů - ať už moderní ochranné PPF folie či velmi oblíbené barevné celolepy. Samozřejmostí je i klasické tónování autoskel.

V neposlední řadě se na nás můžete obrátit i ohledně čištění a renovane kožených interiérů. Dokážeme zachránit i takové případy, jako jsou ošoupané nebo prodřené bočnice sedaček či vrásnitou či dokonce už popraskanou kůži.

Ruční mytí vozů a detailní péče o lak vozu

Ruční mytí vozů

Mytí exteriéru probíhá dvoufázově, aby nedošlo k poškrábání laku. Nejprve bezkontaktně – speciální šetrnou chemií, tlakem vody i aktivním šampónem a poté profesionální mikrovláknovou houbou. Tak docílíme skvělého výsledku aniž bychom napáchali jakékoliv škody. Na závěr vůz vysušíme.

Čištění interiéru dělíme na dvě varianty. První variantou je suchá cesta, kdy vyčistíme mezidveřní prostory, vůz vyluxujeme, celý interiér zbavíme prachu a vyleštíme okna. Druhou variantou je mokrá cesta, kdy se navíc tepují sedačky, abychom je zbavili skvrn a zápachu. Stejnou péči pak věnujeme i ostatním textilním částem interiéru jako jsou výplně dveří, loketní opěrka a koberečky.

Renovace autolaku

Lak je jednou z nejvýraznějších částí vozu. Je vždy na očích a často podle něj hodnotíme celé auto. Bohužel také nejvíce trpí, je na něm vidět stáří a špatné zacházení. Už několik let provádíme leštění a renovace laku a prošli jsme mnoha školeními, díky kterým jsme si prohloubili specializaci a dnes, v době moderních technologií a špičkových přípravků dokážeme téměř zázraky.

Renovací se lak oživí, získá zpět sytost, hloubku, výrazně se zlepší dojem z celého auta a vzroste i jeho hodnota. Po každém leštění aplikujeme prémiový tuhý vosk, abychom lak zakonzervovali. V ideálním případě na lak aplikujeme prémiovou ochranu, jako třeba keramickou ochranu.

Keramická ochrana laku

Keramická ochrana je v současné době nejmodernější ochrana laku na trhu s nespočtem výhod. Poskytuje fyzickou ochranu laku na bázi skla, prohlubuje lesk a udržuje si hydrofobní efekt, který zabraňuje usazování nečistot a odpuzuje vodu. Navíc zvyšuje chemickou odolnost. Ochrání i proti sprejům nebo počmárání fixem.

Stejně jako exteriér, i interiér dříve nebo později začne trpět a viditelně ztrácet. I tomu se však dá předejít nebo alespoň tyto vlivy omezit. Dnešní produkty jsou určené i na ošetření plastů v interiéru, lakovaných ploch nebo kožených sedaček. Všechny mají společné vlastnosti, jako je odpuzování kapalin, neusazování nečistot a ochrana proti stárnutí vlivem UV záření.

Profesionální polepy vozů - barevné celolepy, ochranné PPF folie a tónování autoskel

Barevné celolepy

Celopolep fólií je nejčastěji využíván jako levnější varianta lakování. Má ale mnoho dalších výhod. Používá se i k ochraně původního laku, který bude po odstranění fólie v netknutém stavu, navíc se skvěle hodí jako designový doplněk.

U částečných polepů je velmi populární polep zrcátek, střechy nebo chromových lišt. Částečným polepem zvýšíte množství kontrastních prvků na autě a jeho celkovou atraktivitu. Zálězí jen na vás, jaké máte přání. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a rádi vám poradíme.

Pro náročné děláme i designové tištěné polepy, díky kterým změníme vzhled auta přesně podle vašich představ. Decentně, nebo velmi výrazně. Vše je na vás. Ať už sáhnete po oblíbených závodních barvách, imitaci rzi nebo máte vlastní představu, vše je s grafickým polepem možné. Společně dokážeme i nemyslitelné výsledky.

Ochranné polepy PPF folií

Polyuretanová fólie je nejefektivnější ochrana vozu dnešní doby. Polepy čirou fólií jsou často spojovány s materiály, které byly na laku vidět a různě měnily lesk. To je však historie a dnešní polyuretan už na voze nerozpoznáte.

PPF fólii nejčastěji aplikujeme na přední část vozu, která bývá nejvíce poničena od štěrku, hmyzu a dalších nástrah každodenního provozu. Není však výjimkou, že fólii aplikujeme na celý vůz a ochráníme tak i zbytek laku před ptačím trusem, polétavou rzí či lehkým poškozením na parkovištích. Tloušťka fólie odpovídá tloušťce běžného laku, jde tak o velmi spolehlivou ochranu.

Po odstranění fólie je lak v původním stavu. PPF fólie vyniká takzvaným “Self-healing” efektem, který na základě působení tepla dokáže zacelovat škrábance a vlásečnice na fólii. Tím udržuje vzhled vozu stále perfektní.

Tónování autoskel

Důvodů pro zatmavení oken je tolik, že si ten svůj také najdete. Někdo chce, aby nebylo vidět dovnitř vozu, jiný chce auto ochránit proti zlodějům. Nespornou výhodou je také ochrana proti horkému slunci – fólií snížíte vnitřní teplotu a interiér vozu vychladíte pomocí klimatizace rychleji. Fólie na oknech dokáží prokazatelně snížit propustnost tepelného záření až o 92%.

Dalším důležitým faktorem je zvýšení bezpečnosti. Fólii je totiž extrémně obtížné zvenku prorazit a vniknout dovnitř auta. V případě nehody není žádný problém fólii vytlačit ven včetně všech střepů na fólii nalepených.

Moderní solární fólie zastaví 99 % UV záření a až 92% slunečního tepla. V létě na vás nebude tolik pálit ostré slunce, v horkých dnech rozpálený interiér snadněji vychladíte. Solární fólie také nabízíme v několika stupních propustnosti, vybere si tak opravdu každý.

Renovace a čištění kůže

Kožené interiéry

Kůže je materiál živočišného původu a je nutné o něj řádně pečovat. Málokdo se ale dokáže o kůži starat, takže se poměrně brzy začne špinit a první poškození na sebe nenechají dlouho čekat. Při čištění a hlavně impregnaci je nejdůležitější výběr správných přípravků k typu kůže a pravidelnost údržby.

Renovace kůže

Pokud již k poškození došlo, renovací dokážeme kůži navrátit původní vzhled. Ošoupané nebo prodřené bočnice, vrásnitá či oloupaná kůže, všechny tyto poškození dokážeme opravit do stavu, kdy není znatelný rozdíl. Díky tomu bude interiér vypadat svěže a opět dokáže výrazně zvednout hodnotu vozu či zpříjemnit jeho užívání.

Čištění kůže

Díky pravidelnému profesionálnímu čištění bude kůže stále vypadat jako nová, udrží si svoje vlastnosti a navíc předejdeme předčasnému poškození. Po vyčištění můžeme kůži ochránit přípravkem, který odpuzuje nečistoty a zároveň je hydrofobní, čímž udržíme kožený interiér vozu déle čistý a usnadníme jeho následnou údržbu.

Náš tým

Petr Ezechiáš Vedoucí prodeje + 420 720 022 915 ezechias@emotion-cars.cz
Vladimír Kozderka Vedoucí servisu + 420 720 022 912 kozderka@emotion-cars.cz
Petr Cích Specialista prodeje + 420 720 022 916 cich@emotion-cars.cz
David Jiřík Spolumajitel / Auta na objednávku + 420 777 807 126 jirik@emotion-cars.cz
Michal Parkán Asistent prodeje parkan@emotion-cars.cz
Kateřina Svobodová Recepce + 420 720 022 913 info@emotion-cars.cz

Kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého dotazu
Souhlasím s uložením osobních údajů do databáze, za účelem nabídky našich služeb (nepovinné)

Tento formulář je chráněn Google reCAPTCHA. Odesláním souhlasíte s informacemi o zpracování údajů a podmínkami služby.

Navštivte náš showroom

EMOTION CARS, to je autosalon s nabídkou zánovních, předváděcích a referenčních vozů. U nás naleznete pouze kvalitní vozy všech značek, vždy v perfektním technickém stavu a ve většině případů ještě s tovární zárukou přímo od automobilky.

Budeme vám partnerem, který se na trhu skutečně vyzná a pomůže vám najít váš vysněný vůz. S každým klientem jednáme vždy na rovinu. Chceme, abyste měli 100% jistotu, že je vůz opravdu v pořádku.

Navštivte náš příjemně zařízený autosalon, kde na vás čeká odborně vyškolený personál, který je připraven splnit každé vaše přání. Naše centrum EMOTION CARS naleznete na adrese Plzeňská 221, Praha 5 - Motol, otevřeno máme od pondělí do soboty.

EMOTION CARS

Plzeňská 130/221
150 00 Praha 5 - MotolGSM: + 420 720 022 913
e-mail: info@emotion-cars.cz
Pondělí: 09:00 - 18:00
Úterý: 09:00 - 18:00
Středa: 09:00 - 18:00
Čtvrtek: 09:00 - 18:00
Pátek: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 17:00
Neděle: zavřeno